Z A P R O S Z E N I E

Szanowni Wychowankowie
Uczniowie Szkól Ponadpodstawowych
Drodzy Rodzice

Obecna rzeczywistość w jakiej przyszło nam funkcjonować wymaga nie tylko dbałości o własne bezpieczeństwo zdrowotne, lecz także nierozerwalnie związana jest z licznymi ograniczeniami i koniecznością pokonywania określonych trudności. Z pewnością przykładem jest realizowanie procesu uczenia się w sposób zdalny. To Wy, droga młodzieży i Wasi rodzice najlepiej potraficie ocenić ten sposób zdobywania wiedzy i umiejętności. Wiecie z jakimi problemami się spotykacie.
Mając na uwadze szansę wyeliminowania chociażby części z nich oraz troskę o jak najlepsze przygotowanie Was do podążania drogą realizacji planów i marzeń na przyszłość, zapraszam do skorzystania z możliwości pobytu w bursie od 18 stycznia 2021 roku. Placówka funkcjonuje od godziny 7,00 w poniedziałek do godziny 17,00 w piątek.
Zaproszenie kieruję nie tylko do obecnych wychowanków, lecz także do uczniów chojnickich szkół ponadpodstawowych, którzy wcześniej nie korzystali z placówki. W dobrych warunkach z dostępem do interentu, przy wsparciu nauczycieli wychowawców, będziecie skutecznie pokonywać trudności dydaktyczne, osiągać satysfakcjonujące sukcesy w nauce, między innymi przygotowywać się do egzaminu maturalnego.

Dyrektor Bursy

Jan Bruski

*do pobrania: ZAPROSZENIE