Tym razem szczególnie polecam polskich autorów. Lubisz czytać serie? Te mogą przypaść Ci do gustu. Zapewniam, że wciągają tak, że trudno jest je odłożyć na półkę. Jeśli masz ochotę możesz je przeczytać, są bowiem dostępne w formie tradycyjnej. Znajdziesz je również w formie elektronicznej E-book i Audiobook. Dziś zachęcam do sięgnięcia po książki następujących pisarzy:

  1. Miłoszewski Zygmunt
  2. Mróz Remigiusz
  3. Severski Viktor Vincent
  4. Valko Tayna

Zygmunt Miłoszewski, autor bestsellerowych kryminałów. Popularność przyniosła mu kryminalna trylogia o Teodorze Szackim. W jej skład wchodzą: Uwikłanie, Ziarno prawdy i Gniew. Wolisz horrory? To polecam: Domofon.

Remigiusz Mróz ożywił takich bohaterach jak: Joanna Chyłka, czy komisarz Forst. Możesz przeczytać o nich w seriach napisanych właśnie przez tego pisarza. Ja szczególnie polecam pełną intryg i politycznych przepychanek oraz bezwzględnej walki o władzę serię, którą tworzą następujące tytuły: W kręgach władzy, Władza absolutna i Wotum nieufności.

Vincent V. Severski twórca świetnych thrillerów szpiegowskich, których główny bohater Konrad Wolski jest szefem wydziału Q, elitarnej komórki szpiegowskiej działającej na całym świecie. Pakiet tworzą cztery książki: Nielegalni, Niewierni, Nieśmiertelni i Niepokorni.

Valko Tanya to pseudonim artystyczny polskiej pisarki mieszkającej przez ponad dwadzieścia lat w krajach arabskich. To właśnie sprawiło, że stworzyła sagę składającą się z następujących tytułów:  Arabska żona, Arabska córka, Arabska krew, Arabska księżniczka, Arabska krucjata, Arabski mąż, Arabski syn, Arabski raj i Arabski książę.

Możesz przeczytać wszystkie propozycje lub wybrać tylko jedną z nich. A teraz proszę Cię o pomoc. Nie mam  już pomysłów co czytać. Dlatego ogłaszam konkurs dla mieszkańców naszej chojnickiej bursy na własną, niepowtarzalną i wyjątkową reklamę książki, którą mi polecacie.

Pamiętaj nie chodzi o kopiowanie gotowych reklam i podpisywanie ich własnym nazwiskiem, gdyż jest to plagiat – kradzież, ale stworzenie własnej ciekawej zachęcającej informacji, hasła reklamowego na temat wybranego przez siebie woluminu. Na Wasze propozycje reklam czekam do środy 13.V.2020 roku. Zwycięzcę konkursu powiadomię za pomocą poczty elektronicznej  w czwartek 14.V. br.

Pamiętaj podpisz się, bym wiedziała komu mam wręczyć nagrodę niespodziankę, kiedy już spotkamy się w bursie. Zaznacz też proszę czy zgadzasz się na to, by zamieścić Twoją reklamę na stronie naszej bursy.

konkurs na reklamę książki

Do zaczytania jedno kliknięcie, pozdrawiam K.P.